Mūsu sasniegumi

oak'ā burgers
Recommended
2023
Oak'A Burgers
2021. gads un Wolt Restorānu balva 2021 atnesa mums uzreiz trīs apbalvojumus – 1.vietu kategorijā “Gada jaunpienācējs” un divas 2.vietas kategorijās “Labākā cena un kvalitāte” un “Maltīte “krāpšanās” dienai”. Tajā pašā gadā mūsu restorāns saņēmis visaugstāko novērtējumu “Bolt Food” Restorānu balvas 2021 kopvērtējumā, apvienojot lieliskus rezultātus pasūtījuma skaita un vērtējuma ziņā un iegustot apbalvojumu kategorijā “Vietējo iemīļotais”.

2022. gadā Wolt Restorānu balvā 2022 mēs ieguvām pirmās vietas uzveiz divās kategorijās: “Labākā cena un kvalitāte” un “Maltīte “krāpšanās” dienai”, turklāt bijām vienīgie, kam kas tāds izdevās! Turklāt 2022. gada septembrī mūsu Smash burgeru treileris guva arī pirmo godpilno uzvaru European Street Food Awards 2022 nominācijā «People’s Choice»!

2023. gadā mēs saņēmām apbalvojumu no slavenās mājaslapas “Restaurant Guru”, kas ir viena no pasaulē populārākajām kulinārijas interneta vietnēm ar vairāk nekā 30 miljoniem lietotāju apmeklējumiem mēnesī, un, jau otro gadu pēc kartas, mūsu ēdienu izcila kvalitāte tiek apliecināta ar balvām no European Street Food Awards! 2023. gadā balvas ieguvām ne tikai nominācijā «People’s Choice», bēt arī nominācijā «Best Meat Dish».