ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

oak'ā burgers

Gardais pusdienu piedāvājums

Darba dienās 11:00 - 14:30

Baudiet garšīgu un izdevīgu Oak’A Burgers pusdienu piedāvājumu! Piedāvājam divus pusdienu variantus*: īpašo pusdienu komplektu vai īpašo pusdienu šķīvju. Atgādinām, ka pie mums vienmēr ir pieejamas arī dažādas Oak’A BBQ mērcītes, ko varat pievienot maltītei bez maksas.
* Pusdienu piedāvājums regulāri mainās – iepazīstieties ar aktuālo nedēļas piedāvājumu sadaļā “Ēdienkarte” vai jautājiet par to viesmīļiem.

Dāvanu kartes

Šādu dāvanu novērtēs ikviens, kam patīk garšīgi paēst! Ieprieciniet savus tuviniekus, radus, draugus, kolēģus vai sadarbības partnerus ar iespēju baudīt Latvijā izcilākos burgerus! Oak’A Burgers dāvanu kartes ir pieejamas jebkurā nominālā vērtībā pēc jūsu izvēles. Ar dāvanu karti iespējams norēķināties, ieturot maltīti tikai uz vietas restorānā vai pasūtot to līdzņemšanai. Dāvanu karti nav iespējams atgriezt, izmantot daļēji vai apmainīt pret naudu.

Izbraukuma ēdināšana pasākumos

Rezervējiet, rakstot uz oakaburgers@gmail.com vai zvanot 23990059

Esam gatavi jūs iepriecināt gan publiskos pasākumos, gan privātās ballītēs, piedāvājot Latvijā izcilākos Smash burgerus jebkurā vietā un laikā. Rezervējiet mūsu Smash burgeru treileri jums vēlamā dienā, iepriekš saskaņojot ar mums laiku, plānoto cilvēku skaitu un pasākuma formātu.
Mēs esam Pirmie un Vienīgie Īstas Smash Kultūras ieviesēji!

Pastāvīgo klientu kartes

Mēs īpaši novērtējam mūsu burgernīcas pastāvīgos apmeklētājus un tāpēc vēlamies jums ik reizi piedāvāt pastāvīgā klienta atlaides. Oak’A Burgers klientu kartes sniegtās priekšrocības ietver:
10% atlaidi* visiem pasūtījumiem summā virs 10 EUR (attiecas tikai uz pasūtījumiem uz vietas vai no restorāna līdzņemšanai);
20% atlaidi* dzimšanas dienā (ar izņēmumu uz alkoholiskajiem dzērieniem).
* Klienta kartes atlaides neattiecas uz akcijas precēm. Atlaides nesummējas.

Gardos burgerus vari pasūtīt zvanot 23990059 vai Bolt Food un Wolt aplikācijās: